Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Mým koníčkem je koníček :-)

  • Mým koníčkem je koníček :-)

    Doporučuji na omlazení a zpevnění nohou a zadku. Měla jsem trochu celulitidu už od 20 let a teď co jezdím, nic. A učit jsem se začala ve 32 letech, takže nikdy není pozdě!!! Teď mám dva vlastní koně doma, takže co se energetického výdaje týče - bonus navíc :-) :-) :-)

    veruli79  |  04. 02. 2015, 09:49  |  Reakcí: 5  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Mým koníčkem je koníček :-)

      Kde to chováte? Jak je kůň časově náročný? :-)

      Calamity J.  |  04. 02. 2015, 09:57  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Mým koníčkem je koníček :-)

        Chováme "to" na pozemku, který máme vedle domu - cca 0,5 ha a přes léto paseme různé další louky, zahrady ve vsi a tak. S časem je to tak, jak si to člověk nastaví. Běžná každodenní péče nemusí zabrat moc času. Spíš jde o to, aby byli spokojení, i když zrovna čas nemáme - proto jsme přikoupili druhého koníka, protože jeden byl sám smutný a i ty vyjížďky jsou ve dvou lepší. Jezdíme celá rodina rekreačně.

        veruli79  |  05. 02. 2015, 08:55  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Mým koníčkem je koníček :-)

      Já se koní bojím. Kamarádka je má, tak jsem se odvážila jim dát chleba. To byl pro mě vrcholný adrenalinový zážitek. Ale vlézt na něj? Ani jako :D

      Naďa  |  04. 02. 2015, 10:14  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Mým koníčkem je koníček :-)

        :-) :-) :-)

        veruli79  |  05. 02. 2015, 08:55  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Mým koníčkem je koníček :-)

      Můj sen, mít koně... Strašně moc závidím, ale v dobrém samozřejmě! :-) Jednou jsme s dětmi byli v Lednici a tam byla možnost si na hodinu půjčit menšího koníka do parku, bohužel celou hodinu se vozily děti, já už mám utrum. :-) Pokaždé, když jsem seděla v sedle já, cítila jsem se naprosto božsky...

      Evulik25  |  06. 02. 2015, 10:26  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace