Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Cvičení podle Jillian Michaels

  • Cvičení podle Jillian Michaels

    Mým koníčkem je teď cvičení. Začalo to nenápadně a teď je to taková výzva, že prostě musím. Cvičím teď podle Jillian Michaels - 6 week 6 pack a 30 day shred. Co vy? Cvičíte doma? Baví vás to?

    Naďa  |  05. 02. 2015, 15:08  |  Reakcí: 12  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

      S Jillian Michaels cvičíme doma taky, je to mazec :)

      Lemur  |  05. 02. 2015, 16:07  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

      Moc tě obdivuji, Nadi. Sama bych potřebovala víc cvičit a celkově pohyb, ale odhodlat se, je asi to nejtěžší.

      Evulik25  |  06. 02. 2015, 10:23  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

        Evi, přesně. Nejtěžší je se dokopat. Ale když to člověk nastartuje, tak už se pak pokračuje snadněji. To už si říkám, když už jsem odcvičila týden, tak to ještě týden vydržím apod. A najednou jsem zjistila, že jsem odcvičila program na 6 týdnů ani nevím jak.

        Naďa  |  09. 02. 2015, 06:34  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

      Kdysi jsem cvičila kalanetiku,ale teď nic. Není na to opravdu teď čas.

      zuzbr  |  24. 02. 2015, 06:31  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

        Já jsem taky nikdy neměla čas... a až teď v době, kdy čas opravdu nemám, si ho na to cvičení dokážu najít. Je to jen o tom chtít. ;)

        Naďa  |  25. 02. 2015, 15:45  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

      Zkoušela jsem to podle ní a baví mě....no asi se pustím do cvičení znovu....

      zuzbr  |  29. 03. 2015, 11:32  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

      Jillian cvičím, a jsem spokojená, zatím mě to baví, doporučilo mi to pár kamarádek, je to teď docela známé:)

      Kamilka  |  19. 09. 2017, 09:13  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Cvičení podle Jillian Michaels

      Tady tohle cvičení znám, osobně jsem to necvičila, ale kamarádky ano, a byly spokojené:)

      Štofinka  |  29. 09. 2017, 14:30  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace