Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • fitness

    Ahojky, jak se motivujete do zdravého života? Pokaždé to zkouším na vlastní pěst ale nikdy u toho nevydržím. Poraďte prosím.:)

    klaravesela  |  04. 08. 2023, 17:25  |  Reakcí: 7  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: fitness

      Nejdůležitější je opravdu chtít, protože můžete mít třeba činky ze zlata a stejně vám to bude prd platné, když se člověk nepřemluví...

      karolko  |  25. 08. 2023, 17:02  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: fitness

        Ale to já bych i chtěla, ale jaksi sama do toho ne a ne zabřednout. Úplně nevím jak na to, běhání mě moc nebaví, ráda bych asi nějaká sport.

        klaravesela  |  25. 08. 2023, 17:24  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
        • Re: fitness

          To si musíte najít sama asi, ale co bych mohl doporučit, tak spojit návštěvu fitka nebo něco na ten způsob třeba s wellnessem. A ideálně si udělat permici, ať vás to tlačí neplýtvat těmi utracenými penězi. Já to takhle mám a fakt to člověka dokope!

          karolko  |  25. 08. 2023, 17:33  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: fitness

      Já chodím do zone4you a jsem nadmíru spokojená! členství sice něco stojí, ale zase když si spočítám, že bych šla cvičit, do sauny nebo do vířivky a pak ještě do solárka, tak se mi tohle členství vyplatí 100%

      ZoriŽeli  |  01. 09. 2023, 21:50  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: fitness

      Důležité je mít cíl. Například při hubnutí, nebo když chcete celkově podpořit zdraví. Vědět proč to chcete a jít si za tím :)

      vilina  |  20. 09. 2023, 10:54  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace