Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Péče o školáky

  • Péče o školáky

    Jak to máte vy? Osobně jsem nečekala, že bude školní obodbí dětí tak náročné. Synové jsou dva roky od sebe a co chodí do školy oba, je to někdy fakt záhul - denně s oběma dělat úkoly, kontrolovat zda mají všechno potřebné a nejvíc miluju výtvarku, kterou mají oba v jeden den, takže např. minulý týden jsem večer jednomu sháněla mech, větvičky a vyfouklé vajíčko a druhému nabarvená vejce, koření, květník... Když se blíží prázdniny bývám zpravidla na pokraji vyčerpání. Někdy si říkám, jestli to mo neřeším, ale nechci aby měli pětky a poznámky za nesplněné úkoly jako ostatní děti, jejichž rodiče to neřeší.

    veruli79  |  10. 04. 2015, 08:17  |  Reakcí: 2  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Péče o školáky

      U dcery jsme o škole téměř nevěděli, ale s hyperaktivním synem musím pracovat, zejména ve smyslu kontroly úloh a věcí. Také zadat přípravu, směřovat jej od jedné povinnosti ke druhé, sám by to zcela vynechal :-). Je to náročné, ale rozhodla jsem se to jako matka zatím vydržet :-). Věci do výtvarky a pracovních činností jsou kapitola sama o sobě, naštěstí již mnoho kupují hromadně, ale ty větve, listy, mechy a lišejníky :-) si také musíme obstarat sami.

      Calamity J.  |  10. 04. 2015, 08:53  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Péče o školáky

      me to ceka a myslim ze to bude zahul..dcera to bude asi hracka,rada seuci,ale syn co by hyperaktivni autosta bude vazne radost...jen mam kliku,ze kdyz neco zacne jednou delat,tak to dela dokonale az tim obcas jine vytaci:-D tak snad mu to zustane i na skolu..

      liberte  |  01. 06. 2015, 10:42  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace