Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Je pro Vás vzhled důležitý?

  • Je pro Vás vzhled důležitý?

    Je pro Vás, pro Vaši osobní pohodu vzhled důležitý? Neptám se, zda je důležitý pro dnešní společnost, ale pro Vás. Pro mě osobně ano, když se ráno upravím, jsem se sebou spokojená, vyzařuje to ze mě celý den.

    Calamity J.  |  03. 02. 2015, 09:34  |  Reakcí: 7  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Je pro Vás vzhled důležitý?

      Ano, taky se hned cítím lépe, seběvědoměji. Na druhou stranu si ale umím užít i den, kdy na sebe hodím tepláky, vlasy jen stáhnu do ohonu a s manželem si dáme třeba filmový maratón. :-)

      Evulik25  |  03. 02. 2015, 11:46  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Je pro Vás vzhled důležitý?

      Určitě se cítím líp, když mám pocit, že mi to sluší. :)

      Naďa  |  03. 02. 2015, 16:46  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Je pro Vás vzhled důležitý?

      Držím se toho, že zatím ještě pořád vypadám celkem k světu i bez zvláštní údržby :-) Fakt je, že neučesaná bych doma nepobíhala ani chvíli, ale že bych se jakkoli líčila to ne - pouze když jdu někam mimo domov.

      veruli79  |  04. 02. 2015, 09:52  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Je pro Vás vzhled důležitý?

      Určitě se cítím sebevědoměji, když jsem lehce nalíčená a upravená. Na druhou stranu znám více žen, které na obličej nanášejí zbytečně moc make-up a všeho a efekt je přesně opačný. Takže zastávám názor raději méně než více.

      Jani55  |  05. 02. 2015, 13:33  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Je pro Vás vzhled důležitý?

      musim byt cista..tot vse...ale to jestli mi slusi vic culik nebo jezek neresim...musim se citit pohodlne, tudiz pak i spokojene..ale mit na sobe lodicky a koktejlky tak sice jsem sexy,ale necitim se vubec pohodlne...

      liberte  |  12. 02. 2015, 13:29  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Je pro Vás vzhled důležitý?

      Jo je.....ale mám ráda pocit, když se nemusím líčit každý den. Kdysi jsem se líčila hodně, postupně s tím jak přišli děti, jsem na líčení kašlala.A teď už zase pomalu začínám.

      zuzbr  |  24. 02. 2015, 06:29  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Je pro Vás vzhled důležitý?

      Podle mě je to důležité cítím se tak potom lépe když se líbím sama sobě a někdo mě pochválí:) ale taky jsou dny kdy vyjdu ven nenamalovaná a jen v teplákách a nevadí mi to:)

      Kamilka  |  19. 09. 2017, 09:33  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace