Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • čím filtrujete vodu

    Ahojky, taky vám přijde že voda (hlavně v městě) je fakt nedobrá? Koukala jsem se po těch filtračních konvičkách, ale nemám s tím žádnou zkušenost. Poradíte někdo?

    piskolenka  |  10. 08. 2023, 14:06  |  Reakcí: 5  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: čím filtrujete vodu

      Zdravím Vás, právě nedávno jsme jednu pořídili a určitě do toho běžte! Už jenom ta chuť je mnohem lepší, ale především čistí vodu od chlorů, dusitanů atd... Běžte do toho, pomůžete sami sobě, nemáte co ztratit.

      klaravesela  |  10. 08. 2023, 14:32  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: čím filtrujete vodu

        Fakt je to až tak zlý? Jako ta voda je někdy fakt nedobrá, ale nevěděla jsem, že je tam toho tolik škodlivýho.

        piskolenka  |  22. 08. 2023, 19:10  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
        • Re: čím filtrujete vodu

          Mrkněte na nějaký články, ale já po tom co jsem se to dočetla, tak jsem neváhala, respektive není na co čekat..

          klaravesela  |  22. 08. 2023, 19:20  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
          • Re: čím filtrujete vodu

            Dobře tedy, a jak jsem psala jestli nevíte někdo nějaké doporučení, máte ho Vy prosím? Objednám ještě dnes teda.

            piskolenka  |  22. 08. 2023, 19:23  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
            • Re: čím filtrujete vodu

              Tak pokud mohu poradit a sdílet, tak já mám doma tuhle https://www.dionela.cz/diona-max-fam1/d-3505 , ideální velikost, ve skle a filtr šlape jak hodinky.. tak můžete objednat, myslím, že Vám poslouží víc než dobře.

              klaravesela  |  22. 08. 2023, 19:28  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace