Soutěž o domácí test menopauzy KlimaSei

Vyhrajte domácí test menopauzy KlimaSei!

domácí test menopauzy KlimaSei

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Soutěž probíhá v termínu od 17. 7. 2017 do 30. 7. 2017

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a jeho odpovědní formulář bude v daném pořadí.

Nápovědu naleznete na www.klimasei.cz.

Výhry získávají správně vyplněné dotazníky v tomto pořadí:

  • domácí test menopauzy KlimaSei47, 93, 125

Jaké výhry na vás čekají?

3x domácí test menopauzy KlimaSei

Domácí test menopauzy KlimaSei

KlimaSei je klinicky ověřený test na diagnostiku menopauzy, který lze snadno použít v pohodlí domova. Rychlý test pro domácí použití značky KlimaSei umožňuje stanovit koncentraci hormonu FSH ze vzorku moči, a tím zjistit, zda se nacházíte ve fázi menopauzy. Citlivost testu je od hladiny FSH 25mIU/ml, která naznačuje snížení kapacity vaječníků, tj. „biologického věku vaječníků“. Pozitivní test je tedy signálem k návštěvě gynekologa, který definitivně potvrdí, že právě příchod menopauzy je příčinou zvýšení hladin hormonu FSH a doporučí další kroky. Výhodou KlimaSei je obsah dvou testů v každém balení pro dosažení co nejpřesnějších výsledků. Testy založené na stejném principu jsou používány i profesionálními zdravotnickými zařízeními. Domácí test menopauzy KlimaSei je k dostání v lékárnách nebo na www.klimasei.cz.

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

 Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace