Inzerce

Light of Life - Tajemství věčného mládí

Prodlužte svůj život a zpomalte stárnutí organismu s tímto exkluzivním výživovým doplňkem.

Nová Revoluce ve světě výživových doplňků přichází!

V roce 2009 byla udělena Nobelova cena za Fyziologii a Medicínu týmu třech vědců: Prof. Elisabeth Blackburn, Carol Greider a Jack Szostak. Objevily - jednoduše řečeno - že stárneme, protože se s každým buněčným dělením zkracují koncové části chromozomů - telomery.

Co jsou telomery?

Telomery jsou koncové části chromozomů, jejichž cílem je chránit naší DNA. Když se narodíme, naše telomery mají maximální délku, ale s věkem a s každým buněčným dělením naše buňky stárnou a telomery se zkracují. My ovšem stárneme také. Šedivějí a vypadávají nám vlasy, naskakují pigmentové skvrny, naše kůže strádá a tvoří se vrásky... Mimo tyto viditelné jevy, stárnutí cítíme i uvnitř: máme méně energie a vitality, zhoršuje se zrak, proto začínáme nosit brýle na čtení a také více zapomínáme.

Light of Life

Light of Life je nejnovější revoluční výživový doplněk na světě. Byl vyvinut na základě výzkumu, který byl ohodnocen Nobelovou cenou v roce 2009. Hlavní složky Light of Light jsou: extrakt Astragaloside IV komplex a Cykloastragenol, které se získávají z kořene Astragalus membranaceus (kozinec blanitý). Za účelem zvýšení činnosti a efektivnosti těchto hlavních složek, se přidává Kyselina hyaluronová.

Light of Life aktivuje přirozený enzym telomerázu, která chrání a vrací původní délku telomerům. Budete se cítit omlazeně, energetická hladina se zvýší a vnější známky stárnutí se sníží, nebo dokonce vymizí. Lidé kolem vás si všimnou rozdílů a budou se ptát na vaše tajemství.

Na buněčné úrovni

 • Zastavení zkracování telomerů aktivací enzymu telomerázy.
 • Navýšení počtu možných dělení vašich buněk.
 • Navýšení počtu zdravých buněk.

Zpomalte stárnutí

 • Vyplnění vrásek a hydratace kůže.
 • Výživa kostí, kloubů a chrupavek.
 • Vylepšení paměti a mentálních schopností.

Užívejte si život

 • Zvýšení sexuální apetence.
 • Více životní energie.
 • Zlepšení kvality spánku.
 • Rychlejší metabolismus, proto pomáhá v hubnutí.

Buďte zdraví a šťastní

 • Rychlejší hojení ran.
 • Zkvalitnění / podpora růstu vlasů a nehtů.
 • Antibakteriální účinky.
 • Zmírnění chronických průjmů.
 • Posílení imunity, ochrana orgánů.
 • Zlepšení zraku až o 1 dioptrii.

Dobrý den, mám problém s akné, dělají se mi na bradě pořád bouličky, které tam vydrží třeba měsíc než zmizí. Je možné nějaké vyšetření nebo nějaká léčba, která by mě toho zbavila. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, už dlouhou dobu mě trápí akné na zádech a taky tmavé fleky po něm. Zkoušela jsem všechno možné a fleky nemizí. Můžete mi prosím poradit nějaký bělící krém nebo nějaký přípravek, který by pomohl? Na laseru jsem už byla ale nepomohl. Slyšela jsem o glyku-a, ale nevím, jestli to je na flíčky po akné. Děkuji moc za odpověď, Dujková

Nevím, jestli to bude dotaz právě pro Vás paní doktorko Trojanová. Od 10.1.2017 jsem nastoupil do firmy Dyas v Uh. Ostrohu a pracoval jsem tam do 30.1.2017, kdy jsem byl propuštěn z důvodu, že jsem dostal alergickou reakci na kůži, a to z klihového lepidla FX 110, které se používá pro lepení překližkových desek! Projevilo se u mne znovu podezření pro nemoc z povolání a má dermatoložka celý soupis diagnóz již z minulosti, kdy jsem tento problém již měl, a to před 25 lety a bylo mi to uznáno už jednou jako nemoc z povolání a v současnosti se mi to znovu vrátilo a má dermatoložka paní MUDr. Alena Všetulová z dermatologické ambulance ve Veselí nad Moravou celý můj případ odeslala do Ambulance dermatologické pro profesionální dermatozy do Brna na kliniku u svaté Anny, a to konkrétně paní doc. MUDr. Elišce Dastychové,CSc. a panu MUDr. Miroslavovi Nečasovi, Ph.D k posouzení a to již 1.2.2017! Do dnešního dne, a to k 8.3.2017, mi nepřišlo ani mé lékařce ani mě do schránky žádné vyjádření o posouzení mého případu! Můžete mi nějak poradit, kde najdu kontakt tady na Vašich stránkách konkrétně na MUDr. Elišku Dastychovou a nebo MUDr. Miroslava Nečase? Mám na to posouzení ještě počkat, zašlou mi ho do mé poštovní schránky? Poraďte mi prosím! Pro přesnost uvádím, že se jmenuji Dalibor Osoha a bydlím v Uh.Ostrohu a od 30.1.2017 jsem v pracovní neschopnosti kvůli podezření na nemoc z povolání! Předem děkuji za Vaši odpověd a se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne Osoha Dalibor.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Dermaroller slouží k navození regenerace kůže narušením její integrity, dále vytvořenými kanálky k zapracování sér s účinnými látkami do hlubších vrstev pokožky, kde je jejich efekt výraznější, než při pouhém vstřebávání pokožkou.

Metakryl, jak již název napovídá, rozhodně nepatří k látkám tělu vlastním. Nejedná se ani o materiál vstřebatelný. Jedná se o umělý, nevstřebatelný, ani jinak odstranitelný materiál. Tj. budete-li s výplní polymetakrylátovými kuličkami nespokojeni, nedá se již nikdy odstranit.

Vital Injector je jedna z metod k vpravení látek do kůže se značnou výhodou oproti použití klasické jehly, nicméně nepoužitelná u pleti citlivé na podtlak se sklonem k tvorbě podlitin.

Botulotoxin slouží k potlačení mimiky a tím odstranění mimických vrásek v těch partiích obličeje, kde se nadměrně tvoří. Byť se nejedná o látku tělu vlastní, tak se plně vstřebá a stav se navrátí do půl roku.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace