Inzerce

Soutěž o vlasovou regeneraci Keratin Exclusive a pleťové sérum Hyaluron Exclusive

Toužíte po zdravých, lesklých a silných vlasech a nelíbí se vám vaše roztřepené konečky? Máte ochablou a dehydratovanou pleť, bez energie a vitality a tvoří se Vám vrásky? 

Tak přesně pro Vás je Keratin Exclusive a Hyaluron Exclusive jako stvořený!

Keratin Exclusive a Hyaluron Exclusive

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Exclusive product

Soutěž probíhá v termínu od 6. 11. 2017 do 19. 11. 2017

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a jeho odpovědní formulář bude v daném pořadí.

Odpověď na otázky a více informací naleznete na www.keratin-exclusive.cz.

Výhry získávají správně vyplněné dotazníky v tomto pořadí:

  • 2, 11, 45, 63, 71, 82, 106, 122, 139, 150

Jaké výhry na vás čekají?

  • 1. místo: Keratin + Hyaluron v hodnotě 898,-Kč + poukaz 1+1 ZDARMA na další nákup
  • 2. místo: Hyaluron Exclusive v hodnotě 549,-Kč + poukaz 1+1 ZDARMA na další nákup
  • 3. místo: Keratin Exclusive v hodnotě 349,-Kč + poukaz 1+1 ZDARMA na další nákup
  • 4. místo: poukaz 1+1 ZDARMA na nákup
  • 5. místo: poukaz 1+1 ZDARMA na nákup
  • 6. - 10. místo: Doprava ZDARMA na objednávku v našem e-shopu

Keratin Exclusive - vlasová regenerace s brazilským keratinem

Keratin ExclusiveKeratin Exclusive je revoluční přípravek a je jedničkou mezi vlasovými přípravky. Obsahuje velké množství brazilského keratinu, a díky němu získáte zpět zdravé vlasy. Keratin Exclusive obnovuje vlasovou strukturu a vlasy regeneruje. Pravidelným používáním dosáhnete zdravých, lesklých a silných vlasů bez roztřepených konečků.

Unikátní složení

Keratin Exclusive se pyšní unikátním složením. Nejen že obsahuje vysoké množství keratinu, ale obsahuje i další aktivní látky, mezi které patří Panthenol, který má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, dále pak Aloe Vera, což je léčivá rostlina, která zabraňuje lámání a a zatuchávání vlasů. Keratin Exclusive dále obsahuje Extrakt z kopřivy. Ten dodává vlasům hustotu a lesk a omezuje vypadávání vlasů.  V neposlední řadě obsahuje vitaminy, které jsou nezbytnou součástí profesionálního přípravku. Jedná se o vitamin B3, který přispívá k lepší výživě kořínků, vitamin A, který zajišťuje růst a hladké vlasy a vitamin E, který ovlivňuje růst vlasů.

Pro koho je přípravek vhodný

Keratin Exclusive je vhodný pro všechny typy vlasů. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu před poškozením, které je nejčastěji způsobeno slunečním zářením, barvením, stárnutím a dalšími vlivy. Přípravek je také vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Aplikace Keratinu Exclusive je velmi snadná a rychlá a zvládnete ji z pohodlí domova.

Keratin Exclusive

Pleťové sérum Hyaluron Exclusive - regenerace, hydratace a vyhlazení vrásek

Hyaluron Exclusive Hyaluron Exclusive je pleťové sérum, které Vaši pleti opět navrátí krásu. Přípravek obsahuje nejvyšší možnou koncentraci kyseliny hyaluronové a díky dalším aktivním látkám tvoří velmi kvalitní produkt.

Unikátní složení

Na složení přípravku jsme si dali opravdu záležet. Hyaluron Exclusive se pyšní unikátním složením s nejvyšší možnou koncentrací 3 % kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová v kombinacci s pečlivě vybranými aktivními látkami tvoří velmi oblíbený a funkční produkt pro Vaši pleť.

Pro koho je přípravek vhodný

Hyaluron Exclusive je vhodný pro všechny, kteří touží po luxusu a chtějí dopřát pleti to nejlepší. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Doporučujeme používat od věku 25 let.

Více informací o produktech naleznete na www.keratin-exclusive.cz.

O společnosti Exclusive product s.r.o.

Společnost Exclusive product s.r.o. je český výrobce specializující se na vlasovou a pleťovou kosmetiku. Výrobky se pyšní kvalitním složením, které prošlo zdlouhavým vývojem. Několikrát ročně jsou produkty inovovány dle požadavků tisíce uživatelek v několika zemích EU a právě proto vyrábí opravdu kvalitní produkty, které splní očekávání zákaznic. 

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

 Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace