Inzerce

Svět zdraví

• Svět zdraví

Jelikož v poslední době bojuji s váhou, mám s tím spojené zdravotní problémy, doporučili mě Svět zdraví. Domluvila jsem si úvodní konzultaci. Má s nimi někdo zkušenost?

weendulka  |  13. 09. 2017, 14:53  |  Reakcí: 4  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Svět zdraví

ahoj, taky jsem měla problémy s váhou a kontaktovala jsem a byla jsem spokojená s tím jaké rady mi dali:)

Štofinka  |  29. 09. 2017, 14:56  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Svět zdraví

Sice s nimi osobní zkušenost nemám, ale vím co mi říkala kamarádka. Tedy, že pokud si od nich nenecháš sestavit odborný výživový plán, který máš speciálně sestavený pro tebe, tak je to celkem zbytečné. Většinu toho co ti tam řeknou si můžeš přečíst v jakékoliv knize o hubnutí, nebo zdravém životním stylu nebo to najdeš skoro kdekoliv na internetu. Strava dělá hodně, to beze všeho, ale stejně ti řeknou že důležitý je pohyb. Prostě musíš spálit víc energie než přijmeš. To je základ. Pro hubnutí je nejlepší krátké intenzivní cvičení. Klidně jen 15 minut 2krát denně. Z vlastní zkušenosti mě stačila do začátku cvičební podložka, činky, elastická guma. Ono začít cvičit a správně jíst není těžké, jen se k tomu donutit a s tím ti žádná poradna nepomůže

Wikika  |  29. 11. 2017, 22:33  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace