Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • botox

    Na ty jejich stránky jsem koukala, líbí se mě, jak tam vyplnění vrásek botoxem mají popsané. Objednala jsem se k nim na konzultaci k dr. Páralové. Je to zdarma, což poteší.

    Zuzula  |  19. 01. 2018, 18:38  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
  • botox

    Na estetické klinice dermastar jsem si domluvila vyplnění vrásek botoxem. Dle diskuzí se není čeho bát.

    Evelinka  |  13. 01. 2018, 17:43  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • vrásky

    Na jejich stránkách mají přehledně rozepsané kolik který zákrok stojí.

    weendulka  |  25. 09. 2017, 12:55  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • vrásky

    Kolik asi takový zákrok stojí a jak dlouho musím být v neschopnosti?

    Wendyska  |  19. 09. 2017, 19:14  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: vrásky

      Záleží, co všechno se rozhodnete podstoupit, ale u mnoha zákroků korektivní dermatologie můžete ihned zase běžně fungovat.

      Calamity J.  |  19. 09. 2017, 20:14  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • vrásky

    Já si nechala vyplnit vrásky botoxem na klinice Dermastar u MUDr. Páralové. Dá se přímo parkovat tam nebo se dá pohodlně přijet metrem.

    weendulka  |  16. 09. 2017, 11:54  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • vrásky

    Chtěla bych si nechat vyplnit vrásky, doporučí někdo solidní kliniku nejlépe v Praze?

    Wendyska  |  13. 09. 2017, 14:09  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: vrásky

      Taky jsem docela dlouho přemýšlela nad výplní vrásek a nakonec jsem se rozhodla a šla. Nechávala jsem si ji dát mezi obočí a kolem očí, ale přemýšlela jsem že jak půjdu příště tak si ji dám i kolem pusy. Protože tam na mě vrásky už taky začínají trochu vyskakovat. Na výplň chodím do kliniky, která je možná trošku dražší, ale já si myslím, že když chceš podstoupit nějaký takový zákrok, tak se trochu investovat vyplatí.

      Cilinka  |  03. 11. 2017, 11:10  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace