Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • Bolest kloubu

    Ahojte, mam dotaz. CCa před měsicem mě při běhání trochu luplo v koleni a bolest přetrvává do teď.. byla jsem na kontrole ale tam nic nenašli a řekli že je to v pohodě. Myslíte že by mi na to mohlo něco bolet? Chtěla bych dál sportovat stejně ale ted jsem docela dost omezena..

    Pokorná  |  20. 07. 2021, 09:01  |  Reakcí: 2  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Bolest kloubu

      Dobrý den, paní Pokorná, určitě bych si zašla za kvalitní fyzioterapeutkou. Pokud by to bylo na lékaře, poradí Vám, kam jít, pokud to bude v její kompetenci, bude s Vámi řešit sama. Běhám pravidelně každý den, teď momentálně naštěstí bez bolesti, ale když vyběhnu bez procvičení a narovnání těla ihned od počítače, také mně nejčastěji bolí jedno koleno. To ale přes bolest neběhám. Držím palce, ať to co nejdříve vyřešíte. Také si to bez pohybu dlouhodobě nedokážu představit, krásný den, Jana Martincová

      Calamity J.  |  20. 07. 2021, 11:24  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Bolest kloubu

      Ahoj, jednou se mi stalo něco podobného. Myslím, že hlavní je chvilku sport vynechat a nechat kloub zregenerovat. Mě začaly bolet klouby, když jsem často chodila sportovat. Chvilku jsem nesportovala a zkusila podpořit klouby i doplňky stravy. Dobrý byl Kloubin, záleží jestli ti víc sednou tablety nebo prášek. Musím říct, že když jsem brala kloubní výživu tak jsem nepociťovala žádné problémy s klouby, ale jakmile jsem vysadila tak po 2 měsících se začaly zase ozývat. Hodí se i gely na klouby, ale ty spíš, když už je to fakt velká bolest.

      JItiiiiis  |  10. 08. 2021, 12:06  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Kluby

    Je pravda, že když si člověk udělá detox organismu, pomůže to i kloubům.

    Dandina  |  25. 01. 2021, 10:50  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Klouby

    S ostropestřcem mám zkušenost pouze s tobolkami, pasta mě zaujala. Detox pomocí ní, určitě zmírní i problémy s pohybovým aparátem.

    Tamy  |  23. 01. 2021, 17:22  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Klouby

    Takto zpracovaný ostropestřec neznám. Zjistím si víc.

    Dandina  |  22. 01. 2021, 14:07  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Klouby

    Koukala jsem na jejich stránky, určitě si jejich MSM objednám. Taky mě zaujala jejich ostropestřecová pasta.

    Zuzula  |  21. 01. 2021, 13:29  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Klouby

    Co se týká bolestí kloubů vyzkoušela jsem různé masti a gely. Dočetla jsem se, že je vhodné je doplnit i MSM k ještě výraznějším účinkům, které klouby a vazy posílí. Vy máte vyzkoušený některý konkrétní?

    Evelinka  |  10. 01. 2021, 12:33  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Bolest ramene

    Taky ráda sportuji, já naopak dávám přednost přednost kvalitnímu přírodnímu prostředku, třeba MSM.

    Luisa  |  05. 01. 2021, 14:18  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Bolest ramene

    Ahoj, měla bych na vás dotaz. Třetím rokem hraji tenis a začalo mě poměrně silně bolet rameno, což bych dala za vinu tomuto sportu, ale spíš bych chtěla doporučit mastičku, která by mi pomohla od bolesti, prosím žádné doplňky stravy, na to si myslím, že jsem poměrně mladá.

    Markét636  |  22. 05. 2017, 20:42  |  Reakcí: 3  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Bolest ramene

      Ahoj, já mám doma mastičku ibalgin a docela mi pomáhá:) ale možná si zajdi k doktorovi, aby to nebylo něco vážnějšího:)

      Štofinka  |  29. 09. 2017, 15:27  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Bolest ramene

        Tak zkuste použít konopnou mast. Mě hodně pomáhá. No a pak pořádně si rameno zahřát před tenisem a regenerovat po.

        berule2  |  03. 06. 2019, 11:06  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace