Inzerce

Soutěž o HemaGel do letní lékárničky

HemaGel je praktický pomocník pro urychlení hojení, který by měl být součástí každé domácí i cestovní lékárničky – a to zejména v létě, kdy snadno dochází k drobným úrazům. Věděli jste, že se navíc jedná o český výrobek oblíbený v celém světě?

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Soutěž pobíhá v termínu od 9. 7. 2018 do 22. 7. 2018

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a jeho odpovědní formulář bude v daném pořadí.

Výhry získávájí správně vyplněné dotazníky v tomto pořadí:

  • 66, 99, 111 

Správnou odpověď na soutěžní otázku a více informací naleznete na: https://www.pripravky-apotex.cz/cs/zdravotnicke-prostredky/hemagel.

Jaké výhra na vás čeká?

3x hojivý gel HemaGel

Vhlké hojení

Vlhké hojení zná lidstvo už od dob starověké Mezopotámie, jako běžný postup při ošetřování ran je však využíváno až několik posledních desetiletí. Vlhké hojení funguje na principu udržení takového prostředí v poranění, které podporuje přirozené procesy těla. Tekutina, kterou rána vylučuje, totiž obsahuje řadu růstových faktorů a výživných látek, jejichž působení je pro správné a rychlé zacelení rány potřebné.

První pomocí při ošetřování drobných ran nebo odřenin by proto za každých okolností mělo být šetrné, ale důkladné omytí postiženého místa čistou vodou a následná aplikace hydrogelu. Poranění je poté vhodné překrýt nesavým materiálem. Udržováním vlhkého prostředí v ráně se můžeme kromě urychlení procesu hojení navíc vyhnout bolestivému převazování a snížit riziko vzniku jizev. Ošetření metodou vlhkého hojení je velmi efektivní i v případě menších popálenin prvního stupně. Pokud se poranění nehojí nebo se stav ještě zhorší, je nutné vyhledat lékařskou pomoc.

HemaGel

HemaGel je vhodným pomocníkem pro ošetřování drobných poranění. Díky unikátní patentované struktuře vyvinuté českými vědci z rány vychytává volné kyslíkové radikály a zároveň zabraňuje vstupu infekce do rány. Čas potřebný pro uzdravení se díky němu sníží až o polovinu, nevytváří se strupy a rána není bolestivá. K dostání je také praktická sada HemaGel První pomoc, která kromě hydrogelu obsahuje i několik kusů speciální voděodolné Dermafolie pro rychlé a bezpečné ošetření rány.

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace