Inzerce

Soutěž o sportovní balíček od Alpy

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Soutěž pobíhá v termínu od 8. 10. 2018 do 21. 10. 2018

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a jeho odpovědní formulář bude v daném pořadí.

Výhry získávájí správně vyplněné dotazníky v tomto pořadí:

  • 8, 32, 64, 105

Správnou odpověď na soutěžní otázku a více informací naleznete na: www.alpa.cz/cs/alpasport/

Jaké výhry na vás čekají?

4x sportovní balíček od Alpy, který obsahuje ALPA emulze hřejivá, ALPA Sport gel, SPORTSTAR masážní roztok chladivý, ALPA hemato krém

Regenerace i příprava pro sportovce s řadou SPORT STAR

Sportovní masáž je významnou součástí přípravy nejen sportovců vrcholových, ale i těch začínajících nebo rekreačních a Alpa jim k tomu poskytuje ty pravé pomocníky - oleje, roztoky, emulze a gely.

Přípravky sportovní řady ALPA SPORT STAR se skvěle vstřebávají, přinášejí osvěžující a uklidňující účinky, jsou vhodné pro masáž těla i k obkladům. 

Masážní emulze slouží k uvolnění a regeneraci, k prokrvení pokožky a odstranění celkové únavy, přispívají k prokrvení svalů a přinášejí chladivý nebo hřejivý efekt. Masážní oleje díky obsahu olivového oleje a vitamínu E vyživují pokožku a jsou tak vhodné pro její ošetření a ochranu.

Hřejivé přípravky zajistí „startovací" masáž a automasáž před sportovním výkonem a jinou fyzickou zátěží. Účinná hřejivá látka, zázvorový extrakt a kafr prohřívají a prokrvují pokožku. Chladivé přípravky jsou vhodné pro použití po sportovní aktivitě, výrazně chladí a prokrvují pokožku. Masáž s chladivými přípravky uvolňuje svalstvo a příznivě působí při obtížích pohybového aparátu a celkové únavě – urychluje rekonvalescenci.

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace